Muncitor depozit bol.com

5189
Hours
35 - 40
Salary
10,20 €/h brutto
Region
WAALWIJK
Tags
Muncitor depozit

Căutăm persoane tinere, bărbați / femei / cupluri, pentru muncă în depozitele bol.com din Waalwijk.

Client

Depozit logistic din care se execută comenzile online de pe www.bol.com

Descrierea postului

Puteți lucra în oricare din posturile de pe traseul în depozit al produselor de la recepție până la livrare către clienți.

Mai multe detalii la : https://youtu.be/BeXwStlcRII

Cerințele postului

  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu.
  • Atenție la respectarea instrucțiunilor de lucru și a regulilor interne.
  • Energie și dinamism.
  • Implicare în îndeplinirea sarcinilor și în viața echipei.
  • Permisul de conducere reprezintă un avantaj.

Documente necesare

  • Act identitate
  • Adeverință medicală
  • Certificat Cazier judiciar
  • Ultima diplomă de studii
  • Permis de conducere (unde este cazul)

Oferta

Se asigură:

  • Cazare contra cost pentru care nu este nevoie de avans sau garanție ci se reține la salariu.
  • Transport la muncă.
  • Se plătesc sporuri pentru orele lucrate noaptea sau în weekend
  • Se oferă asigurări sociale și de sănătate, contract de muncă Olandez, posibilitatea de concediu în timpul anului.

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE

back to JOBS