Muncitor depozit

4699
Hours
40
Salary
9,50 €/h brutto
Region
VELDHOVEN
Tags
MuncitorDepozit

Căutăm persoane tinere, vorbitoare de limbă engleză, în căutarea unui loc de muncă stabil, pentru muncă în depozite de logistică.

Client

Depozit de piese de schimb pentru auto și biciclete cu livrări în toată Europa.

Descrierea postului

Orderpicking - alcătuirea comenzilor, pregătirea de livrare a produselor.

Cerințele postului

  • Experiență în scanarea produselor.
  • Limba engleză vorbită cel puțin mediu (B2)
  • Energie și dinamism. Implicare în îndeplinirea sarcinilor și în viața echipei.
  • Permisul de conducere reprezintă un avantaj.

Documente necesare

  • CV în limba engleză
  • Act identitate
  • Adeverință medicală
  • Certificat Cazier judiciar
  • Ultima diplomă de studii
  • Permis de conducere

Oferta

Se asigură:

  • Cazare contra cost (90 €/săptămână) pentru care nu este nevoie de avans sau garanție ci se reține la salariu.
  • Se lucrează minim 40 ore pe săptămână.
  • Se plătesc sporuri pentru orele lucrate noaptea sau în weekend
  • Se oferă asigurări sociale și de sănătate, contract de muncă Olandez, posibilitatea de concediu în timpul anului.

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE

back to JOBS