Muncitor în agricultură / sere / câmp

4924
Hours
40
Salary
9,84 €/h brut
Region
FLEVOLAND
Tags
Muncitor

Căutăm muncitori (bărbați/femei/cupluri) pentru muncă în sere.

Incepere imediată

Descrierea postului

Se lucrează 40 ore pe săptămână cu posibilitatea de ore suplimentare. Se lucrează la câmp, în sere sau/și depozite de bulbi și semințe. Dacă sunteți flexibili în privința locului de muncă, puteți lucra aici pe termen lung. Se asigură cazare în condiții foarte bune, cu toate utilitățile necesare și transport la muncă și înapoi.

Cerințele postului

Persoane responsabile, cu experiență în munca din agricultură / sere și care se implică în bunul mers al activității. Candidații trebuie să fie flexibili și doritori de a învăța efectuarea diverselor operațiuni necesare întreținerii respectivelor culturi. Este binevenit (dar nu obligatoriu) un nivel mediu de limbă engleză care să vă permită să înțelegeți regulile de urmat și să comunicați cu supervizorii. Permisul de conducere este un plus.

Oferta

Salariul este de 9,84€ brut pe oră (posibil mai mare pentru unele activități) și se plătește săptămânal. Costuri: 85€/săptămână cazare și 24,14€/săptămână asigurare. Acestea, împreună cu echipamentul de protecție se reține din salariu și nu trebuie plătit nimic în avans.

Documente necesare

  • CV
  • Act identitate
  • Adeverință medicală
  • Certificat Cazier judiciar
  • Ultima diplomă de studii

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE

back to JOBS